Hlavní navigace

Adela Banášová míří na obrazovku tuzemské Fashion TV

3. 5. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
3. 5. 2011

Lifestylová televize Fashion TV ve verzi pro Českou a Slovenskou republiku dnes ve 22 hodin nabídne svým divákům další novinku – magazín Fashion Backstage, který je seznámí se zákulisím příprav oblíbeného formátu Adela Show z TV Markíza. Kromě toho je zavede také mimo módní mola a ukáže jim, co se děje mimo veřejné prostory módních přehlídek. Zájemci se budou moci dále seznámit například s tím, jak se natáčejí reklamní spoty nebo další televizní pořady.

ebf 24 - tip duben

K TÉMATU: Každý měsíc přineseme jeden nový magazín, říká šéfka tuzemské Fashion TV

Adela Banášová je vnímaná jako úspěšná a populární žena, ze které se na obrazovce postupně stal člověk, který udává trendy. Rozhodli jsme se přiblížit divákům zákulisí její noční talk show. Naši diváci a Adelini fanoušci tak exkluzívně uvidí nejen to, co všechno se v maskérně a kostymérně děje krátce před natáčením, ale od stylistky Zuzany Kanisové se navíc dozvědí, odkud pochází jednotlivé kusy Adelina televizního stylingu, uvedla při příležitosti uvedení nového magazínu šéfka česko-slovenské Fashion TV Gabriela Drobová. Výrobu tohoto magazínu bude mít opět na starosti společnost OREO.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).