Hlavní navigace

Názory k článku ADSL a španělská vesnice

Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.

 • 12. 3. 2002 9:07

  Tomáš (neregistrovaný)
  Zajímalo by mě, kolik lidí při letošním zvýšení cen Telecomu zvolilo vyčkávací taktiku, přešlo na Home Internet a čekají na ceny ADSL. Pokud budou ceny nesrovnatelné s mikrovlnným spojením, pevnou linku odhlásí zcela a přejdou na "plně vzdušnou" kombinaci mobil + mikrovlny.
  Doufám, že takových lidí bude hodně a to zrovna z té skupiny, která je zvyklá za informační služby dost utrácet. To by mohla být citelná rána pro Telecom a slušný políček za snahu o "odírání zákazníka vždy a všude".

  Co myslíte, pane Crho? Vy ceny za ADSL již určitě znáte, kolik procent - tentokrát ovšem těch bonitních - domácích uživatelů uteče vašemu chlebodárci po zveřejnění cen?

  Močíme proti trendům v moderních telekomunikacích.
  Český Telecom: váš partner na cestě do minulosti.
 • 17. 3. 2002 18:32

  M. Sotolar (neregistrovaný)
  Bohuzel uz pres pul roku je nejaktivnejsim spanelskym poskytovatelem sluzeb ADSL dcerinna spolecnost Telefonicy TELEFONICA.NET, ktera postupne prebira vetsinou nespokojene klienty firem Terra a Infonegocio.
  Poskytovatel Terra, byl logicky nejaktivnejsim poskytovatelem v dobe kdy byl jedinim poskytovatelem teto sluzby, poté postupne ho predesla Infonegocio, a nyni TELEFONICA.NET.
  Tato firma, pres monopolisticke protesty, se konecne ukazala jako prvni velmi solidni poskytovatel teto sluzby, pres to, ze jeho hot-line, cili telefonicka zakaznicka podpora stoji v normalnim tarifu pres 30 korun za minutu.
  Ma to i stinne stranky, vsechny linky ADSL aktivuji stejni technici, podle neoficialnich informaci maji vsak prikaz s prominutim 'srat' na linky konkurencich portalu Telefoniky (jako muze být napr. Wanadoo (UNI2), Navegalia (VODAFONE), YaOnline (JAZZTEL)).
  Dle vlastnich zkusenosti (freelace programator intranetovych/extranetovych aplikaci na bazi PHP) se vsak tato technologie ukazala jako stredne vykonne pripojeni internetovych serveru a firemnich siti.
 • 17. 3. 2002 23:21

  MaLer (neregistrovaný)
  Trosku me urazilo, kdyz telecum oznacil Mini tarif za socialni. tento tarif pouzije kazdy rozumny clovek, ktery neprovola mesicni pausalni pocet minut, a tech je dnes asi mnoho - je snazsi volat na mobil a vedet ze cloveka zastihnu kdykoliv a kdekoliv nez shanet na pevne lince a jeste k tomu s nejakym pitomim memoboxem. Internet pres kabelkovku - a telecome sbohem. ale to je asi opravdu nezajima :(
 • 20. 3. 2002 0:58

  pp (neregistrovaný)
  Docela silne kafe je fakt, ze z toho "KREDITU", ktery je v pausalu, se neodecita pri spouste volani, napr. pri volani NA MOBILY nebo pri volani Xcall.