Hlavní navigace

Vlákno názorů k článku ADSL ve třech příchutích od Van Vren - To že se stát jako vlastní telecomu zasadí...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 16. 11. 2004 10:19

  Van Vren (neregistrovaný)
  To že se stát jako vlastní telecomu zasadí o to aby občané a firmy kteří platí daně měli dostupný internet aspoň v rychlostech a cenou jako v západní evropě, je utopie a uplně naivní představa (neber to osobně) stát se v tomto ohledu chová jako akcionář a požadavkem akcionáře ja maximalizace zisku. a ještě jednou pro ty co nerozumí MAXIMALIZACE ZISKU
 • 16. 11. 2004 13:00

  Koala (neregistrovaný)
  Van Veren - tobě přijde, že se stát chová jako akcionář s požadavkem maximálního zisku? Už jsi se zkusil probudit?
  Vždyť zatím to vypadá (alespoň z pohledu běžného občana) tak, že se jej snaží co nejvíce poškodit a odepsat před tím, než se jej zbaví.
 • 16. 11. 2004 13:16

  hanz (neregistrovaný)
  Nechápu podle čeho tak usuzujete? Stačí si vzít služby které jsou nabizeny ať přímo v ČR nebo obecně které nabízí internet a proti tomu si postavte nabídku CTc. Můžete otevřeně říct že s touto nabídkou mohu využívat tyto zmíněné služby stejně jako při použití ADSL ve Francii, Anglii, Slovinsku, Švédsku, Německu, .............atd.
  Pokud budete objektivní a opravdu si najdete všechny informace o nabidkách ve státech EU tak musíte dojít k závěru že ne! Vždy není rozhodující cena, ale dalším kritériem jsou technické parametry!!!