Hlavní navigace

Agentura Phomedia bude nově vystupovat pod značkou Bubble

17. 4. 2012
Doba čtení: do minuty

Sdílet

Agentura Phomedia, která je aktivní hlavně v oblasti mobilního marketingu a reklamy na sociálních médiích, mění svou značku a jméno. Nově bude vystupovat pod názvem Bubble. “Nejsme na trhu úplně novou agenturou, máme již poměrně široké portfolio klientů a rozhodli jsme se proto opustit koncept práce na doporučení a ukázat světu pro koho a na čem pracujeme,” říká Lukáš Kořínek, majitel agentury. “Součástí tohoto přístupu bude i maximální otevřenost. Pravidelně budeme na našem webu www…

Agentura Phomedia, která je aktivní hlavně v oblasti mobilního marketingu a reklamy na sociálních médiích, mění svou značku a jméno. Nově bude vystupovat pod názvem Bubble.

“Nejsme na trhu úplně novou agenturou, máme již poměrně široké portfolio klientů a rozhodli jsme se proto opustit koncept práce na doporučení a ukázat světu pro koho a na čem pracujeme,” říká Lukáš Kořínek, majitel agentury. “Součástí tohoto přístupu bude i maximální otevřenost. Pravidelně budeme na našem webu www.followbub­ble.cz sdílet své know how, publikovat case studies a upozorňovat na zajímavé zahraniční projekty a informace,” dodává Kořínek.

Zdroj: Followbubble.com

Autor článku

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).