Hlavní navigace

Cibulka bude mít na Barrandově minimálně tři pořady, nově i narozeninovou­ show

7. 4. 2014
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Televize Barrandova odhalila také přípravu dvou nových formátů, které se na obrazovce objeví od května – „peprné“ talk show s Veronikou Žilkovou a zábavné soutěže Všechno nebo nic.

Moderátor Aleš Cibulka střídá někdejšího generálního ředitele Vladimíra Železného na pozici nejviditelnější osobnosti televize Barrandov. Kromě talk show Sejdeme se na Cibulce, která je v současnosti nejúspěšnějším pořadem stanice a pravidelně ji sleduje přes 200 tisíc diváků, a nového pořadu Volejte Cibulkovi, který bude určitou náhradou za ukončené Volejte Železnému, Barrandov chystá do vysílání také nový formát Barrandovské narozeniny. Vyplývá to z anonce, která se objevila na webu Divadla U Hasičů. Tady stanice opět avizuje nový formát s Alešem Cibulkou.

NEPŘEHLÉDNĚTE: TV Barrandov stahuje na rychlo Volejte Železnému, nahradí ho cyklus O lásce

Každý měsíc budeme společně slavit narozeniny jedné – Nebo několika známých osobností. Kdo jim přijde blahopřát? Jaká překvapení pro ně připravíme? To se dozvíte 9. dubna 2014 od 19 hodin tradičně v Divadle U Hasičů, uvádí se na webových stránkách divadla. A na které hosty se mohou zájemci těšit? Půjde o herečku Martinu Hudečkovou, zpěváka a hudebníka Ivana Hlase, herce Jiřího Datla Novotného a režiséra a producenta Steva Lovečka Lichtaga. „Na dálku“ prý budou přítomni i Ladislav ChudíkZdena Studénková. Vstupné na natáčení stojí 50 korun.

CIF23

ČTĚTE TAKÉ: Nová šéfka Barrandova Marcela Hrdá čistí vysílací schéma, Babinec dostal stopku

V pátek 4. dubna informovala mediální skupina Empresa Media (patří sem i televize Barrandov) prostřednictvím on-line verze magazínu Týden o přípravě nového pořadu „Co mi nedá spát s Veronikou Žilkovou“. Ten se má na obrazovce objevit poprvé 15. května po 22. hodině a herečka si do noční talk show bude zvát hosty, s nimiž bude probíhat kontroverzní i peprnější témata. TV Barrandov začala promovat také natáčení nového pořadu Všechno nebo nic. Na jejím webu už se objevil webový formulář, jehož součástí je mimo jiné i informace, že pořad se bude vysílat vždy v sobotu večer, a to počínaje 10. květnem.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).