Hlavní navigace

Aleš Cibulka bude mít na Barrandově na starosti všechny zábavné formáty

Lukáš Polák

Kromě moderování se Cibulka proslavil v minulosti například svou láskou k filmům pro pamětníky, převážně pak láskou k herečce Nataše Golové.

Doba čtení: 1 minuta

Novým šéfdramaturgem zábavné tvorby televize Barrandov bude Aleš Cibulka. Vedení stanice o tom informovalo prostřednictvím serveru Týden.cz, který stejně jako tento program patří do rodiny mediální skupiny Empresa Media, jíž vlastní podnikatel Jaromír Soukup. Cibulka doposud pro Barrandov natáčel zábavný pořad a talk show Sejdeme se na Cibulce, která dostala ode dneška lepší vysílací čas – pondělních 21:20, a v nedávné minulosti byl využit spolu s Marií Retkovou také jako hlasatel. Po nástupu Vladimíra Železného však tyto televizní funkce byly opět zrušeny.

ČTĚTE TAKÉ: TV Barrandov ode dneška s upraveným logem, hvězdu si ponechala

Není jen známou osobností televizní zábavy, ale také velice inspirativním a invenčním tvůrcem. Aleš je také scénáristou a moderátorem (…), a od března posílí náš manažerský tým jako šéfdramaturg zábavné tvorby, konstatovala výkonná ředitelka a místopředsedkyně představenstva televize Barrandov Marcela Hrdá. Sám Cibulka, který je zároveň známý svou láskou k herečce Nataše Golové, uvedl, že si této nabídky velice váží a na spolupráci s tvůrčím týmem se prý těší. Oblíbený moderátor zároveň doufá, že jeho dosavadní zkušenosti povedou k výsledkům, které potěší zejména diváky.

Našli jste v článku chybu?