Hlavní navigace

Amazon se chlubí: V prosinci prodal čtyři miliony Kindlů

29. 12. 2011
Doba čtení: do minuty

Sdílet

Amazon dnes oznámil, že jeho čtečky a tablety Kindle se staly nejprodávanějším artiklem v jeho elektronických obchodech v USA, Británii, Německu, Španělsku a Itálii. Podle tiskové zprávy se prodalo „podstatně víc než milion kusů za týden“. Ve Spojených státech modely Fire, Touch a Kindle obsadily první tři místa v žebříčku prodejnosti. Amazon vyzdvihuje také úspěch programu Kindle Direct Publishing, který umožňuje autorům obejít tradiční vydavatele a publikovat e-knihy přímo pro platformu…

Amazon dnes oznámil, že jeho čtečky a tablety Kindle se staly nejprodávanějším artiklem v jeho elektronických obchodech v USA, Británii, Německu, Španělsku a Itálii. Podle tiskové zprávy se prodalo „podstatně víc než milion kusů za týden“.

Ve Spojených státech modely Fire, Touch a Kindle obsadily první tři místa v žebříčku prodejnosti. Amazon vyzdvihuje také úspěch programu Kindle Direct Publishing, který umožňuje autorům obejít tradiční vydavatele a publikovat e-knihy přímo pro platformu Kindle. První a čtvrtá nejprodávnější kniha uplynulého roku vyšla právě prostřednictvím KDP.

Zdroj: Tisková zpráva

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).