Hlavní navigace

AMC, bývalé MGM, připravilo pro diváky se začátkem roku 2015 překvapení

14. 11. 2014
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Stanice mimo jiné v současné době shání administrátora svého profilu na Facebooku. Od zájemců požaduje především dobrou znalost filmové a seriálové tvorby.

Filmový a seriálový kanál AMC, který od 5. listopadu nahradil stanici MGM, jež převážnou část programu věnovala titulům studia Metro-Goldwyn-Mayer, chystá pro diváky od ledna 2015 příjemné překvapení. Se začátkem nového roku se stanice úplně oprostí od teleshoppingu. Ten byl pozůstatkem po bývalém vlastníkovi stanice, dnes již neexistující společnosti Chello Central Europe. Tu později převzala firma AMC Networks Central Europe, jež je součástí skupiny AMC Networks International. Ukončení vysílání teleshoppingu s platností od ledna 2015 potvrdil DigiZone.cz přímo provozovatel programu.

Content 23

ČTĚTE TAKÉ: Odstartovalo AMC, svůj potenciál ukáže na plno v příštím roce

Pro AMC má být příští rok klíčový v očích diváků. Stanice plánuje posílit seriálové akvizice a nabídnout jim tituly, na něž jsou zvyklí zájemci například ve Spojených státech. Jak už provozovatel kanálu potvrdil na sociální síti Facebook, ve vysílání by se měl objevit i populární post apokalyptický zombie seriál Živí mrtví (Walking Dead). Jeho uvedení plánujeme výhledově a včas vás o něm budeme informovat, uvedl prozatím tajemně na Facebooku administrátor profilu stanice AMC, která chce s diváky navázat komunikaci do té míry, že v současné době hledá nového správce pro tuto stránku. Požaduje především dobrou znalost zahraničních filmů a seriálů.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).