Hlavní navigace

Android Market představuje novinky včetně webového rozhraní

Jiří Macich ml.

Android Market se dočkal a ještě dočká celé řady novinek. První velkou inovací je webové rozhraní běžící na adrese http://market.android.com. Uživatelé si tedy nyní mohou procházet oficiální Android Market i ze svého počítače a stahovat či kupovat si zde aplikace. Ty se pak automaticky online nainstalují do mobilního zařízení.

Android Market se dočkal a ještě dočká celé řady novinek. První velkou inovací je webové rozhraní běžící na adrese http://market­.android.com. Uživatelé si tedy nyní mohou procházet oficiální Android Market i ze svého počítače a stahovat či kupovat si zde aplikace. Ty se pak automaticky online nainstalují do mobilního zařízení.

Google se také chystá v jednotlivých zemích ukazovat cenu placených aplikací v místní měně. Vývojářům dá zároveň do ruky nástroj pro určování různé ceny aplikací pro různé regiony. Novinkou je také možnost stáhnout a nezávažně si vyzkoušet placené aplikace před nákupem licence.

Zdroj: Android Developers Blog

Našli jste v článku chybu?
11. 3. 2011 17:15
gewer (neregistrovaný)

na oskar? to mě ani nenapadlo :D ale beru to jako pochvalu :D ale vážně miluji tenhle operační systém..prostě nemá chybu...

11. 3. 2011 15:14
Android-Ska (neregistrovaný)

"Děkuji Google, za android i za tu aplikacei...super" jak by si povedala svôj hovor na Oscare :D No, len srandujem, inak s tebou súhlasím, nový android market je naozaj super, aj ja som s ním spokojná :)