Hlavní navigace

Anixe HD chystá do vysílání filmové trháky v HDTV

7. 8. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
7. 8. 2009

Řadu filmových trháků, které úspěšně propluly filmovými kinosály, chystá do vysílání volně šířený německý kanál Anixe HD. Jde poměrně o velké překvapení, protože stanice se zaměřuje především na starší tvorbu a seriály z 80. a 90. let. Satelitní diváci s HDTV set-top-boxy se tak mohou těšit z novějších snímků např. na film Loupež po italsku, kde se v hlavních rolích přestaví Mark Wahlberg, Edward Norton nebo Charlize Theronová.

Dále diváci uvidí filmy Great Balls of Fire, House of the Long Shadows a další. Řada filmů bude přitom uvedena na volném kanálu v německé HDTV premiéře. Na Anixe HD uvidí diváci už od letošního měsíce v HD také filmy jako je Planeta opic nebo klasiku Love Boat. Majitelé satelitních set-top-boxů se mohou dále těšit také na Policejní akademii nebo Hawai 5–0. O chystaných HDTV novinkách v programu informoval německý server Satnews.de.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.