Hlavní navigace

Anketu televizních osobností TýTý opět nabídne Česká televize

10. 11. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
10. 11. 2010

Anketa TýTý, kterou od roku 1991 pořádá Týdeník televize, se bude příští rok vysílat opět na České televizi. Informuje o tom deník Aha! s odvoláním na tiskového mluvčího veřejnoprávního média Ladislava Štichu. Přímý přenos by se měl uskutečnit 2. dubna od 20 hodin na ČT 1, uvedl pro Aha! Šticha. Podle původních informací bulvárního tisku měla letošní ročník vysílat televize Nova.

Z ARCHIVU: Cenu TýTý si odnesl moderátor Moravec i seriál Vyprávěj

V této anketě popularity rozhodují o vítězích sami televizní diváci. Největší počet ocenění má doposud zpěvák Karel Gott, jeho kolegyně Lucie Bílá nebo herečka Jiřina Bohdalová. Zatím poslední ročník, který se na ČT 1 vysílal letos koncem března, sledoval milion a půl diváků, což je i pro Českou televizi nadprůměrné číslo. ČT si odnesla pět zrcadel, zbytek pak televize Nova. Bez ceny odešla televize Prima i plnoformátová TV Barrandov, která se akce účastnila poprvé.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).