Hlavní navigace

Ano, šéfe! bude pokračovat. Prima přesvědčila Zdeňka Pohlreicha

18. 1. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
18. 1. 2012

Kulinářská reality show Ano, šéfe! se Zdeňkem Pohlreichem se dočká dalších dílů. Ačkoli Pohlreich chtěl čtvrtou řadou tohoto pořadu, kterou Prima uvedla loni na podzim, celou sérii ukončit, nakonec se rozhodl jinak. Ano, domluvili jsme se na natáčení dalších dílů. Myslím, že pro televizi je to velmi úspěšný pořad, a výhodné je to i pro mě, potvrdil Pohlreich, který je spoluproducentem show, zpravodajskému serveru Týden.cz.

K TÉMATU: Zdeněk Pohlreich si bude sám produkovat svoje kuchařské pořady

KL22 hlasovani

Prima nyní opakuje vybrané starší díly Ano, šéfe!, kterými ve čtvrtek večer nahradila novou soutěž To dáš!, již stáhla z obrazovky loni v listopadu po pouhých dvou dílech kvůli nízké sledovanosti. Premiérová čtvrtá řada Ano, šéfe! na podzim dosáhla průměrné sledovanosti 924 tisíc dospělých diváků a jednotlivé díly několikrát pokořily hranici milionu diváků. Prima family ale zatím nechce prozradit, zda další premiérové díly nasadí již letos na jaře, nebo až na podzim.

Dohodu Primy s Pohlreichem na pokračování Ano, šéfe! naznačil už loni v listopadu v rozhovoru pro DigiZone.cz programový ředitel televize Petr Vladyka. Co vím, úvaha o konci Ano, šéfe! se opírala o jeho časové možnosti a fyziologické schopnosti. Tento formát je ale natolik úspěšný, že je v zájmu všech, aby Ano, šéfe! pokračovalo, řekl tehdy a dodal: Víte, kolik měli The Cure posledních turné? Takže asi tak.

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.