Hlavní navigace

Anonymous hackli mail Syrského prezidenta. Měl heslo 12345

Daniel Dočekal

Syrský prezident Bashar al-Assad se stal cílem Anonymous, ale moc práce s hacknutím do jeho pošty (a také pošty dalších lidí) neměli. K získání a zveřejnění několika stovek e-mailu z prezidentské kanceláře stačilo málo, zkusit jedno z nejpoužívanějších hesel, tedy „12345“. Haaretz.com to uvádí v článku Bashar Assad emails leaked, tips for ABC interview revealed – poštovní server jim poskytl přístup k 78 poštovním schránkám a heslo „12345“ bylo použito u více z nich.

Syrský prezident Bashar al-Assad se stal cílem Anonymous, ale moc práce s hacknutím do jeho pošty (a také pošty dalších lidí) neměli. K získání a zveřejnění několika stovek e-mailu z prezidentské kanceláře stačilo málo, zkusit jedno z nejpoužívanějších hesel, tedy „12345“.

Haaretz.com to uvádí v článku Bashar Assad emails leaked, tips for ABC interview revealed – poštovní server jim poskytl přístup k 78 poštovním schránkám a heslo „12345“ bylo použito u více z nich.

Našli jste v článku chybu?
15. 2. 2012 7:32
Ondřej Bouda (neregistrovaný)

Chyba lávky: Nic takového si nemyslím. Ba přímo je mi záhadou, jak by bylo lze z mnou napsaného dovodit platnost Vámi napsaného...

13. 2. 2012 14:51
tak konečně (neregistrovaný)

tak konečně i vy jste přišel na to, že nikomu nešlo o odstranění tyrana... já věděl, že vám bude stačit jen trochu pomoci.