Hlavní navigace

Antonín Zelenka z Rady ČRo pracuje pro TV Barrandov

27. 2. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
27. 2. 2009

Dana Jaklová, redaktorka internetového deníku Česká média, není jediným členem Rady Českého rozhlasu, který si vydělává i jiným způsobem. Jak upozorňuje dnešní vydání Lidových novin, aktivní je na mediálním poli také Antonín Zelenka. Kromě toho, že pro kanál UPC Express moderuje diskusi Duel, pracuje i pro TV Barrandov. Vyšlo to najevo, když se jeden ze zúčastněných na úterním zasedání Rady ČRo zeptal, zda práce v komerčním sektoru nekoliduje s řízením veřejnoprávního rozhlasu.

Marketing Meeting balicek

ČTĚTE TAKÉ: Programový ředitel Svora končí na TV Barrandov

Jsem zaměstnán v televizi Barrandov, ve funkci vedoucího vydání zpravodajství, konstatoval Zelenka s tím, že se důsledně vyhýbá tematice, která by mohla být vnímána jako střet zájmů. Lidové noviny připomínají, že Zelenka působil také ve funkci ředitele a moderátora dnes již neexistující parlamentní televize 24cz a pracoval také jako vedoucí pražského studia RTA. Deníku se také podařilo vypátrat, že pravým důvodem pro odchod programového ředitele TV Barrandov Přemysla Svory jsou jeho knihy.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).