Hlavní navigace

Aplikace Óčka je nyní k dispozici přes Android Market

16. 6. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Nová aplikace televize Óčko je již dostupná přes Android Market. Skončila totiž dvoutýdenní exkluzivita, kdy distribuce aplikace byla omezena na Samsung Apps. Dvoutýdenní exkluzivita pro Samsung vychází z naší dlouhodobější spolupráce, uvedl nedávno Lukáš Hnilička, technický šéf televize Óčko. Óčko a Samsung spolupracují i v oblasti chytrých televizorů řady Smart TV a mobilní platformy Bada.

Nová aplikace televize Óčko je již dostupná přes Android Market. Skončila totiž dvoutýdenní exkluzivita, kdy distribuce aplikace byla omezena na Samsung Apps. Dvoutýdenní exkluzivita pro Samsung vychází z naší dlouhodobější spolupráce, uvedl nedávno Lukáš Hnilička, technický šéf televize Óčko. Óčko a Samsung spolupracují i v oblasti chytrých televizorů řady Smart TV a mobilní platformy Bada.

Aplikace, která umožňuje živé sledování hudební televize Óčko, je momentálně dostupná pro platformy Android, Symbian a iPhone. Nabízí šest různých variant streamu. Naší nejvyšší kvalitou, kterou se nejvíc chlubíme, je plné PAL vysílání, které má datový tok až 1,5 Mbit/s při 25 FPS. U ostatních kvalit to pak řádově klesá až na 90 kbit/s, 320×240 při 15 FPS, uvedl Lukáš Hnilička.

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.