Hlavní navigace

Aplikace Óčka je nyní k dispozici přes Android Market

Jiří Macich ml.

Nová aplikace televize Óčko je již dostupná přes Android Market. Skončila totiž dvoutýdenní exkluzivita, kdy distribuce aplikace byla omezena na Samsung Apps. Dvoutýdenní exkluzivita pro Samsung vychází z naší dlouhodobější spolupráce, uvedl nedávno Lukáš Hnilička, technický šéf televize Óčko. Óčko a Samsung spolupracují i v oblasti chytrých televizorů řady Smart TV a mobilní platformy Bada.

Nová aplikace televize Óčko je již dostupná přes Android Market. Skončila totiž dvoutýdenní exkluzivita, kdy distribuce aplikace byla omezena na Samsung Apps. Dvoutýdenní exkluzivita pro Samsung vychází z naší dlouhodobější spolupráce, uvedl nedávno Lukáš Hnilička, technický šéf televize Óčko. Óčko a Samsung spolupracují i v oblasti chytrých televizorů řady Smart TV a mobilní platformy Bada.

Aplikace, která umožňuje živé sledování hudební televize Óčko, je momentálně dostupná pro platformy Android, Symbian a iPhone. Nabízí šest různých variant streamu. Naší nejvyšší kvalitou, kterou se nejvíc chlubíme, je plné PAL vysílání, které má datový tok až 1,5 Mbit/s při 25 FPS. U ostatních kvalit to pak řádově klesá až na 90 kbit/s, 320×240 při 15 FPS, uvedl Lukáš Hnilička.

Našli jste v článku chybu?