Hlavní navigace

Aplikace SMS Jízdenka pro Android v novém

13. 9. 2011
Doba čtení: do minuty

Sdílet

Studio Inmite představilo vylepšenou verzi aplikace SMS Jízdenka. Nová podoba SMS Jízdenky je jednodušší na orientaci a zobrazuje současně všechny informace o jízdence včetně času, který zbývá do její expirace. A to i v okamžiku, kdy aplikace není spuštěna. Funguje ve všech českých a moravských městech, která podporují prodej jízdenek na hromadnou dopravu přes mobilní telefony. Dostupná je tak například v Liberci, Českých Budějovicích, Ostravě či Praze.

Studio Inmite představilo vylepšenou verzi aplikace SMS Jízdenka. Nová podoba SMS Jízdenky je jednodušší na orientaci a zobrazuje současně všechny informace o jízdence včetně času, který zbývá do její expirace.

A to i v okamžiku, kdy aplikace není spuštěna. Funguje ve všech českých a moravských městech, která podporují prodej jízdenek na hromadnou dopravu přes mobilní telefony. Dostupná je tak například v Liberci, Českých Budějovicích, Ostravě či Praze.

Tvůrci SMS Jízdenku také integrovaliá s aplikací Pubtran, která uživatelům umožňuje naplánovat cestu městskou hromadnou dopravou. 

Zdroj: tisková zpráva

Autor článku

Internetové novinařině se věnuje od roku 2005, kdy začal jako redaktor pracovat pro vydavatelství Internet Info.