Hlavní navigace

Apple: problémy s bateriemi vyřešíme, na vině je iOS 5

Martin Vyleťal

Jak už jsme vás informovali, někteří majitelé mobilních telefonů iPhone 4S si stěžují na slabou výdrž baterie. Společnost Apple nyní oficiálně potvrdila, že na odstranění problému intenzivně pracuje. Firma navíc do určité míry objasnila důvody, které stojí za rychlým poklesem kapacity baterie záhy po jejím dobití, když prohlásila, že na vině je nový operační systém iOS 5.

Doba čtení: 1 minuta

Jak už jsme vás informovali, někteří majitelé mobilních telefonů iPhone 4S si stěžují na slabou výdrž baterie. Společnost Apple nyní oficiálně potvrdila, že na odstranění problému intenzivně pracuje. Firma navíc do určité míry objasnila důvody, které stojí za rychlým poklesem kapacity baterie záhy po jejím dobití, když prohlásila, že na vině je nový operační systém iOS 5.

Není však přitom stále jasné, která ze součástí iOS 5 má na výdrž baterie negativní vliv. Zástupci Apple například v oficiálním prohlášení pro AllThingsD prohlásili, že firma objevila v iOS 5 několik chyb, které mohou ovlivňovat výdrž baterie. Problémy by měla odstranit další aktualizace operačního systému iOS 5.

Zdroj: Los Angeles Times

Našli jste v článku chybu?