Hlavní navigace

Apple prodal dva milionů iPadů za necelých 60 dnů

Jiří Macich ml.

Apple se pochlubil, že prodal již dva miliony tabletů iPad. K dosažení této mety nepotřeboval ani dva měsíce. Dosud se iPad prodával jen ve Spojených státech. Teprve o uplynulém víkendu byl oficiálně zahájen původně pozdržený prodej v Japonsku, Austrálii a Kanadě nebo v některých evropských zemích jako je Francie, Německo, Itálie, Španělsko, Švýcarsko a Velká Británie. Teď v červnu bude Apple iPad dostupný také pro Rakousko, Belgii, Hongkong, Nizozemsko, Irsko, Lucembursko, Mexiko, Nový Zéland…

Doba čtení: 1 minuta

Apple se pochlubil, že prodal již dva miliony tabletů iPad. K dosažení této mety nepotřeboval ani dva měsíce. Dosud se iPad prodával jen ve Spojených státech. Teprve o uplynulém víkendu byl oficiálně zahájen původně pozdržený prodej v Japonsku, Austrálii a Kanadě nebo v některých evropských zemích jako je Francie, Německo, Itálie, Španělsko, Švýcarsko a Velká Británie. Teď v červnu bude Apple iPad dostupný také pro Rakousko, Belgii, Hongkong, Nizozemsko, Irsko, Lucembursko, Mexiko, Nový Zéland a Singapur.

Později v tomto roce se mají dočkat i další země, ale Česká republika je pořád s otazníkem. Některé e-shopy již nabízejí dovezené iPady ze zahraničí, ovšem ceny zatím nejsou spotřebitelům zrovna nakloněny. Problém je také v tom, že iPad vyžaduje zmenšenou SIM kartu. U nás běžně používané SIM karty se do jeho slotu nevejdou, ale podle dostupných informací stačí jen oříznutí přebytečného plastu. Pokud s tím již máte vlastní zkušenost, můžete se o ní podělit v diskusi. (Tisková zpráva)

Našli jste v článku chybu?