Hlavní navigace

Apple uvolňuje betaverzi Safari 4 i pro Windows

Patrick Zandl

Apple uvedl betaverzi čtvrté generace svého webového prohlížeče Safari a to jak pro Mac OS X, tak pro MS Windows . Zlepšení má být celá řada, tradičně se mluví o (nej)rychlejším zobrazovacím jádře zvaném Nitro, důležité jsou ale i vylepšení v uživatelském rozhraní: náhledy nejpoužívanějších webů na výchozí stránce procházení historie nebo záložek ve stylu CoverFlow plně prohledávatelná historie sada nástrojů pro vývojáře pro uživatele Windows verze vzhled kompatibilní s GUI Windows

Apple uvedl betaverzi čtvrté generace svého webového prohlížeče Safari a to jak pro Mac OS X, tak pro MS Windows . Zlepšení má být celá řada, tradičně se mluví o (nej)rychlejším zobrazovacím jádře zvaném Nitro, důležité jsou ale i vylepšení v uživatelském rozhraní:

  • náhledy nejpoužívanějších webů na výchozí stránce
  • procházení historie nebo záložek ve stylu CoverFlow
  • plně prohledávatelná historie
  • sada nástrojů pro vývojáře
  • pro uživatele Windows verze vzhled kompatibilní s GUI Windows

Stahovat můžete zde.

Našli jste v článku chybu?
25. 2. 2009 10:33
VfB (neregistrovaný)
klikni kolečkem nebo prostředním tlačítkem, to jde elspoň na windows odnepaměti :), spíš mně vadí, že kliknutím kolečkem na tab nejde tab zavřít a musím se strefovat na zavírací tlačítko, které je navíc nešikovně umístěné vlevo funguje to cover flow i ve windows a pokud ano, tak jak jej zapnu? nebo jsme my s widlemi o tuto vychytávku ochuzeni jako o pěkný vzhled?