Hlavní navigace

Aprílový žert Primy: Zprávy odmoderují Pomeje a Gottová

29. 3. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Prima family si pro své diváky připravila na 1. dubna neobvyklý žertík. Hlavní zpravodajskou relaci budou moderovat tváře VIP zpráv Ivana Gottová a Jiří Pomeje.

Informoval o tom bulvární web Super.cz, který dnes navíc jako důkaz přinesl fotografii ze studia, kde již oba aktéři podstupují kamerové zkoušky.

BLOG JANA POTŮČKA: Pomejem ke kanalizaci VIP zpráv

Televizní diváci se v naší zpravodajské hodině určitě dočkají překvapení, v tuto chvíli ale nebudeme prozrazovat nic konkrétního, řekl ještě včera serveru DigiZone.cz vedoucí PR Prima Group Marek Winkler. 1. duben je obvyklým termínem, kdy si většina médií ze svých diváků nějakým způsobem vystřelí. Čtenáři mohou narazit na smyšlené články, které se tváří zcela seriózně, komerční televize naopak vymýšlejí podobné fórky jako nyní Prima family. Apríl letos připadá na neděli. 1. dubna startuje také zcela nová podoba Událostí na ČT 1 a ČT 24.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).