Hlavní navigace

Arena Sport získala práva na přenosy z Formule E. K vidění bude 13 okruhů

16. 8. 2016
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: Arena TV
Stanice tak má exkluzivně odvysílat všechny závody elektricky poháněných monopostů, které se konají pod záštitou Mezinárodní automobilové federace.

Celý program 2016/17 se skládá ze třinácti závodů, v nichž mezi sebou soupeří 10 týmů, přičemž za každý startují dva závodníci. Jezdí se většinou v centrech měst, čímž se zvyšuje atraktivita závodů, a vše se skládá z tréninku, kvalifikace a hlavních závodů. Diváci na Areně Sport uvidí všechno.

Obhájcem titulu z poslední sezóny je Sébastien Buemi působící v týmu Renault e.dams spolu s Nicolasem Prostem, synem čtyřnásobného mistra světa ve Formuli 1 Alaina Prosta.

K TÉMATU: Arena Sport nabídne v srpnu fotbal, tenis i závody aut

Arena Sport láká na přenosy z Toulonu a upřesňuje vznik dalších kanálů

CIF23

Formule E, program závodů 2016/17.
Autor: Arena TV

Formule E, program závodů 2016/17.

Formule E, která se oficiálně jmenuje „FIA Formula E Championship“, je nová série závodů monopostů poháněných výhradně elektricky. Závody jsou pořádány pod záštitou Mezinárodní automobilové federace (FIA) a koncept byl odhalen v roce 2012. A protože popularita elektrické formule roste, oproti minulému ročníku se zvýšil počet závodů z deseti na třináct a změnila se i místa závodů.

Arenu Sport najdete například u Freesatu, Nové Digi, O2 či Skylinku a také u řady dalších poskytovatelů televizního signálu. V dubnu 2016 mateřská společnost Arena TV požádala slovenskou Radu pro vysílání a retransmisi o udělení licencí pro provozování dalších sportovních kanálů. Aktuálně vysílající stanice Arena Sport 1 a Arena Sport 2 jsou nástupci původních kanálů Slovak Sport TV1 a Slovak Sport TV2.

Autor článku

Novinář a redaktor DigiZone.cz věnující se novodobému digitálnímu světu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).