Hlavní navigace

Atlas zpřístupnil letecké mapy celého světa

18. 10. 2007
Doba čtení: do minuty

Sdílet

Portál Atlas rozšířil letecké snímky své mapové služby Amapy.cz, které nyní zachycují celý svět. Letecké snímky České republiky byly pro změnu aktualizovány. Inovací se dočkala funkce pro plánování tras, která nyní umožní plánovat cesty v rámci celé Evropy. Snažíme se naše mapy stále vylepšovat a uživatelům nabízet nové funkce, které jim orientaci v mapách usnadní. Mezi nejoblíbenější patří i vyhledávání tras. Rozšíření routingu na oblast celé Evropy tak bylo logickým krokem, který reaguje na…

Portál Atlas rozšířil letecké snímky své mapové služby Amapy.cz, které nyní zachycují celý svět. Letecké snímky České republiky byly pro změnu aktualizovány. Inovací se dočkala funkce pro plánování tras, která nyní umožní plánovat cesty v rámci celé Evropy. Snažíme se naše mapy stále vylepšovat a uživatelům nabízet nové funkce, které jim orientaci v mapách usnadní. Mezi nejoblíbenější patří i vyhledávání tras. Rozšíření routingu na oblast celé Evropy tak bylo logickým krokem, který reaguje na požadavky našich uživatelů, říká Veronika Vajdiaková, produktová manažerka služby. (Tisková zpráva)

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).