Hlavní navigace

AXN Black a White na Skylinku? Jednání stále probíhají

4. 6. 2016
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Rozšíření nabídky platformy Skylink o kanály AXN Black a AXN White zatím žádná ze zúčastněných stran nevylučuje.

Minulý týden zveřejnila satelitní platforma Skylink informaci o návratu hlavního programu AXN do své nabídky od 1. července. Ovšem nikoliv do balíčku Mini, který ke stejnému dni vyřazuje z nabídky, ale do balíčku Smart. Dle neoficiálních informací probíhají již delší dobu jednání ohledně přidání všech tří programů, tedy krom hlavního AXN i AXN Black a AXN White.

PSALI JSME: Skylink uvolní do konce června AMC a Sport 1 a ukončí prodej balíčku Mini

BRAND23 Workshop

Na facebookových profilech Skylinku a AXN se objevily i divácké dotazy, zda a kdy dojde k přidání i zbývajících dvou programů. Odpověď Skylinku zněla, že v tuto chvíli máme smlouvu pouze na AXN, které je u diváků oblíbené. O zařazení AXN Black a White zatím neuvažujeme. Vyjádření na facebookovém profilu AXN ale vyznělo spíše pozitivně: Bližší informace zveřejníme již brzy, děkujeme našim fanouškům za trpělivost.

Zeptali jsme se proto společnosti Axocom, která od letošního dubna nově zastupuje programy AXN na českém a slovenském trhu. Erika Luzsicza, jednatelka společnosti Axocom, pro server DigiZone.cz uvedla: Mohu potvrdit akorát zařazení hlavního kanálu AXN do nabídky Skylinku od 1. července. Ostatní záležitosti nebudeme komentovat. Dohodnout se může vždycky kdokoliv s kýmkoliv a na čemkoliv.

Autor článku

Autor se dlouhodobě zajímá o film a televizní vysílání.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).