Hlavní navigace

„AžDSL“ od O2 v akci za 400 korun měsíčně po dobu jednoho roku

26. 5. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Telefónica O2 představila novou slevovou akci. Zákazníci, kteří si v období od 1. června do 15. června 2010 objednají ADSL tarif O2 Internet s rychlostí downloadu 16 Mbit/s, budou po dobu prvního roku platit měsíční paušál ve výši 400 korun. Běžná cena přitom činí 908 korun měsíčně. Za 400 korun měsíčně přinášíme zákazníkům internetové připojení s nejvyšší možnou rychlostí, kterou linka umožňuje. Pokud již využívají některý z hlasových tarifů O2 Neon, O2 Internet je vyjde dokonce jen na 300…

Telefónica O2 představila novou slevovou akci. Zákazníci, kteří si v období od 1. června do 15. června 2010 objednají ADSL tarif O2 Internet s rychlostí downloadu 16 Mbit/s, budou po dobu prvního roku platit měsíční paušál ve výši 400 korun. Běžná cena přitom činí 908 korun měsíčně. Za 400 korun měsíčně přinášíme zákazníkům internetové připojení s nejvyšší možnou rychlostí, kterou linka umožňuje. Pokud již využívají některý z hlasových tarifů O2 Neon, O2 Internet je vyjde dokonce jen na 300 korun měsíčně, říká Aleš Veselý, ředitel segmentu domácností společnosti Telefónica O2.

Nabídka je bez závazku a za aktivaci služby si operátor účtuje korunu. Háček je v tom, že zdaleka ne na všech linkách je možné rychlosti downloadu 16 Mbit/s využít. Někde to např. kvůli vzdálenosti od ústředny není možné ani teoreticky. Proto si tato rychlostní varianta vysloužila přezdívku „AžDSL“, protože pro mnohé zákazníky bude rychlost 16 Mbit/s pouze na faktuře. Této problematice jsme se věnovali v našich dřívějších článcích ADSL na konci světa: dosáhnete na 16 Mbit/s? nebo Stalo se: na obzoru je AžDSL. (Tisková zpráva)

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).