Hlavní navigace

Balíček Vodafonu pro podnikatele s notebookem a modemem

11. 9. 2008
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Mobilní operátor Vodafone představil nový balíček pro podnikatele obsahující notebook, modem, mobilní připojení a další služby. V balíčku je výkonný notebook s 15,4" širokoúhlým displejem Dell Vostro 1510 s procesorem Intel Core 2 Duo T8300 taktovaným na 2,4 GHz, 4 GB operační paměti, grafikou GeForce 8400M GS s pamětí 256 MB, pevným diskem s kapacitou 320GB, DVD vypalovačkou, čtečkou paměťových karet, čtečkou otisků prstů, webovou kameru, podporou WiFi či ExpressCard slotem. V ceně jsou…

Mobilní operátor Vodafone představil nový balíček pro podnikatele obsahující notebook, modem, mobilní připojení a další služby. V balíčku je výkonný notebook s 15,4" širokoúhlým displejem Dell Vostro 1510 s procesorem Intel Core 2 Duo T8300 taktovaným na 2,4 GHz, 4 GB operační paměti, grafikou GeForce 8400M GS s pamětí 256 MB, pevným diskem s kapacitou 320GB, DVD vypalovačkou, čtečkou paměťových karet, čtečkou otisků prstů, webovou kameru, podporou WiFi či ExpressCard slotem. V ceně jsou Windows Vista Business s možnosti downgradu na Windows XP Professional.

K notebooku je dodáván USB modem Vodafone Mobile Connect flash K2540 obstarávající GPRS/EDGE konektivitu. Vodafone v rámci balíčku dodává datový tarif Vodafone Na stálo, který umožňuje časově neomezené připojení za paušální poplatek 650 korun měsíčně. FUP umožňuje bez perzekuce přenést 3 GB dat měsíčně. Našim cílem při tvorbě tohoto balíčku bylo poskytnout firemním zákazníkům Vodafonu kombinaci služeb, jejichž prostřednictvím by mohli pohodlně, jednoduše a především bez starostí zůstat v kontaktu se svou prací a rodinou i pokud jsou zrovna na cestách. Proto jsou součástí balíčku neomezená mobilní data, non-stop technický servis a možnost opravy notebooku během následujícího pracovního dne, říká William Pritts, senior marketing manažer pro malé a střední podniky českého Vodafonu. Pořizovací cena balíčku činí 24 777 korun za notebook + zvýhodněná cena USB modemu ve výší 170 korun. (Tisková zpráva)

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.