Hlavní navigace

Barrandov chystá další pořad o vaření, tentokrát s celebritami

30. 11. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
30. 11. 2010

Na tuzemské obrazovky míří další pořad věnovaný vaření. Digitální plnoformátová televize TV Barrandov ho bude vysílat od 9. ledna příštího roku v 18:25 a nazvala ho jednoduše Pečeme s láskou. Další z nekonečné řady formátů na toto téma na českých obrazovkách bude mít omezený počet dílů. Barrandov ho stanovil na šestnáct a diváky by měl přilákat především pečením s celebritami.

ČTĚTE TAKÉ: Odsouzené III nabídne Barrandov s tříměsíčním zpožděním

Průvodcem bude známá cukrářka Mirka van Gils Slavíková. Hostem v prvním dílu bude herec a moderátor Martin Zounar. Nejznámější česká cukrářka naučí péct Tříkrálový věnec své malé dětské pomocníky, ale hlavně diváky u obrazovek. Kteří zároveň budou moci porovnat vlastní představu slavnostně prostřeného stolu s pojetím paní Mirky, láká v programových plánech na první díl Barrandov. Ve druhém se pak objeví Jitka Asterová, která na této stanici provádí pořadem Prominenti. Ta se bude učit přípravu Latte Machiatto.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.