Hlavní navigace

Barrandov chystá na září nový lifestylový magazín Epocha

5. 8. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

5. 8. 2010

Pětadvacetiminutový lifestylový magazín Epocha by měla od zářijových víkendů nabídnout digitální plnoformátová televize Barrandov. Ochrannou známku si již stanice registrovala u Úřadu průmyslového vlastnictví (ÚPV). Jak prozradil serveru DigiZone.cz ředitel marketingu a PR Barrandova Janis Sidovský, mělo by jít o populárně naučný pořad.

Sama stanice ho prezentuje jako magazín o zajímavostech ze světa, o výjimečných událostech, lidech, zvířatech, místech a objevech. S Epochou se divák podívá do míst, kam by se sám jen těžko vypravil, upozorňuje Barrandov ve svých materiálech. Celý magazín by se měl nést v odlehčeném tónu a měl by spíše bavit a informovat, než diváky zahlcovat fakty. Jeho moderátory budou Marcela Škábová, Petra Slancová a Jiří Vítek, které už diváci stanice znají coby tváře Hlavních zpráv.

KL22_nominace

Barrandov má také plány se Zuzanou Bubílkovou, která se doposud objevovala na stanici coby moderátorka satirického pořadu Politická střelnice. Vyplývá to alespoň z další registrace ochranné známky, kterou kanál podal u ÚPV. Ta nese název Bubu hledá chlapa. Barrandov prozatím nechce prozrazovat, o jaký formát pořadu půjde a zdali bude mít vůbec něco společného s Bubílkovou. Jednou z možností ale je, že se stanice uchýlí k formátu seznamky, v níž by se moderátorka objevila.

Logo pořadu, které si Barrandov registroval u Úřadu průmyslového vlastnictví. (Zdroj: ÚPV)

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.