Hlavní navigace

Barrandov chystá na září nový lifestylový magazín Epocha

Pětadvacetiminutový lifestylový magazín Epocha by měla od zářijových víkendů nabídnout digitální plnoformátová televize Barrandov. Ochrannou známku si již stanice registrovala u Úřadu průmyslového vlastnictví (ÚPV). Jak prozradil serveru DigiZone.cz ředitel marketingu a PR Barrandova Janis Sidovský, mělo by jít o populárně naučný pořad.

Sama stanice ho prezentuje jako magazín o zajímavostech ze světa, o výjimečných událostech, lidech, zvířatech, místech a objevech. S Epochou se divák podívá do míst, kam by se sám jen těžko vypravil, upozorňuje Barrandov ve svých materiálech. Celý magazín by se měl nést v odlehčeném tónu a měl by spíše bavit a informovat, než diváky zahlcovat fakty. Jeho moderátory budou Marcela Škábová, Petra Slancová a Jiří Vítek, které už diváci stanice znají coby tváře Hlavních zpráv.

Barrandov má také plány se Zuzanou Bubílkovou, která se doposud objevovala na stanici coby moderátorka satirického pořadu Politická střelnice. Vyplývá to alespoň z další registrace ochranné známky, kterou kanál podal u ÚPV. Ta nese název Bubu hledá chlapa. Barrandov prozatím nechce prozrazovat, o jaký formát pořadu půjde a zdali bude mít vůbec něco společného s Bubílkovou. Jednou z možností ale je, že se stanice uchýlí k formátu seznamky, v níž by se moderátorka objevila.

Logo pořadu, které si Barrandov registroval u Úřadu průmyslového vlastnictví. (Zdroj: ÚPV)

Našli jste v článku chybu?