Hlavní navigace

Televize Barrandov přestane vysílat pořad 60 minut

2. 12. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
2. 12. 2009

DOPLNĚNO Zpravodajsko-publicistický deník televize Barrandov 60 minut, který vysílá stanice od pondělí do pátku od 17:45, končí. Serveru DigiZone.cz to potvrdil mluvčí stanice a vedoucí marketingu a PR Janis Sidovský. Pořad označovaný jako life-stylový koktejl s lidmi, kteří stojí za to, na obrazovce neobstál a Barrandov ho proto stahuje z programového schématu. Náhradu za něj nehledá.

MM socky3

TV Barrandov odvysílá poslední díl pořadu 60 minut v pátek 11. prosince. Půjde o speciál k Michaelu Jacksonovi, uvedl Sidovský. Uvolněné místo po tomto publicistickém formátu vyplní detektivní seriál Jake a tlusťoch. Předchůdcem „Šedesátky“ byl pořad 90 minut, který byl v podstatě stejný jako jeho následovník, ale o půl hodiny delší. Devadesátka nabídla divákům nové tváře. Na obrazovce se tak díky ní objevila např. Kateřina Hrachovcová nebo Kateřina Kristelová, avšak ne na dlouho. 60 minut vydrželo ve schématu pouze od září do poloviny prosince. Pořad měl sice větši sledovanost, ale ne takovou jakou si vedení televize slibovalo.

ČTĚTE TAKÉ:
Formát 90 minut na televizi Barrandov se změní na hodinovku
TV Barrandov připravuje pořad „90 minut“. Zatím tají, o čem bude

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.