Hlavní navigace

Barrandov začal prodávat hračky k dětskému bloku Animáček

2. 11. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
2. 11. 2011

UVNITŘ FOTO Digitální televize Barrandov plní slib vůči svým divákům, především matkám s malými dětmi, a na internetu jim začala nabízet plyšové hračky s motivy bloku Animáček. Po pexesu a aplikaci po mobilní telefony iPhone a tablety iPad jde tak o další produkt, který bude propagovat tento úspěšný dětský formát. Provozovatelem e-shopu je krásnolipská společnost P.D.S. group s.r.o.

K TÉMATU: Barrandovský Animáček bude propagovat i e-shop s hračkami

Internetový obchod mohou najít zájemci na adrese: http://www.va­libov.cz/e-shop. K dispozici jsou prozatím dvě hračky – Valibov veselý a Valibov vylekaný. První produkt vyjde na 299 korun, druhý na 329 korun. Součástí marketingové podpory jsou i stránky na Facebooku, připojit se je možné také prostřednictvím účtu na Twitteru a serveru Tumblr. Barrandov upozorňuje, že hračka je vhodná pro děti od 3 let.

ČTĚTE TAKÉ: Barrandov naváže na úspěch Animáčku dětským magazínem

ICTZ23

Valibov veselý je hebký plyšový mazlík, kterého znáš ze znělky pásma Animáček. Je nejtulivější na usínání, nejvěrnější na hraní a nejveselejší na cesty. Plyšák Valibov je vyráběn v Čechách a ke každému dostaneš navíc zdarma samolepky nebo odznáčky, uvádí společnost P.D.S. group na svém webu. Druhou hračku pak popisuje následovně: Plyšák Valibov vylekaný je bráška Valibova veselého. Má bílý kožíšek jako jeho kamarád sněžný muž Yetty. Je hodný a má moc rád tulení.

Jedna ze dvou hraček, která propaguje dětský blog Animáček. V e-shopu je v prodeji za 299 korun. (Foto: Valibov.cz)

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.