Hlavní navigace

Barrandov začal prodávat hračky k dětskému bloku Animáček

UVNITŘ FOTO Digitální televize Barrandov plní slib vůči svým divákům, především matkám s malými dětmi, a na internetu jim začala nabízet plyšové hračky s motivy bloku Animáček. Po pexesu a aplikaci po mobilní telefony iPhone a tablety iPad jde tak o další produkt, který bude propagovat tento úspěšný dětský formát. Provozovatelem e-shopu je krásnolipská společnost P.D.S. group s.r.o.

K TÉMATU: Barrandovský Animáček bude propagovat i e-shop s hračkami

Internetový obchod mohou najít zájemci na adrese: http://www.va­libov.cz/e-shop. K dispozici jsou prozatím dvě hračky – Valibov veselý a Valibov vylekaný. První produkt vyjde na 299 korun, druhý na 329 korun. Součástí marketingové podpory jsou i stránky na Facebooku, připojit se je možné také prostřednictvím účtu na Twitteru a serveru Tumblr. Barrandov upozorňuje, že hračka je vhodná pro děti od 3 let.

ČTĚTE TAKÉ: Barrandov naváže na úspěch Animáčku dětským magazínem

PR Summit 2018 Tip Flixbus

Valibov veselý je hebký plyšový mazlík, kterého znáš ze znělky pásma Animáček. Je nejtulivější na usínání, nejvěrnější na hraní a nejveselejší na cesty. Plyšák Valibov je vyráběn v Čechách a ke každému dostaneš navíc zdarma samolepky nebo odznáčky, uvádí společnost P.D.S. group na svém webu. Druhou hračku pak popisuje následovně: Plyšák Valibov vylekaný je bráška Valibova veselého. Má bílý kožíšek jako jeho kamarád sněžný muž Yetty. Je hodný a má moc rád tulení.

Jedna ze dvou hraček, která propaguje dětský blog Animáček. V e-shopu je v prodeji za 299 korun. (Foto: Valibov.cz)

Našli jste v článku chybu?