Hlavní navigace

Barrandovská abeceda se dočká premiéry na Nový rok. Nabídne celebrity od A a Z

28. 11. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Televize pořad charakterizuje jako „zábavný koktejl podle osvědčeného receptu“, v němž se sejdou hvězdy českého showbyznysu, jejichž příjmení začínají na písmena A a Z

Nový původní zábavný pořad Barrandovská abeceda, jehož název si televize Barrandov registrovala letos v květnu, se na obrazovce poprvé objeví na Nový rok. Vyplývá to z programových plánů na Silvestra a Nový rok, který stanice rozeslala v úterý médiím. Televize pořad charakterizuje jako „zábavný koktejl podle osvědčeného receptu“, v němž vystoupí české a slovenské celebrity, jejichž příjmení začínají na dvě zvolená písmena abecedy. V případě úvodního dílu Barrandov zvolil písmena A a Z. Pořad dostane 1. ledna vysílací čas od 21:50 hod. po českém filmu.

KL24

K TÉMATU: Hlavní zpravodajská relace Barrandova bude začínat v 18:45 pod názvem První zprávy

V úvodním díle Barrandovské abecedy vystoupí Hana Zagorová, Jitka Zelenková, Monika Absolonová, Jitka Asterová, Miro Žbirka, Ladislav Županič, Martin Zounar a další. Režie se ujal Petr Soukup, autor pořadů Hvězdy na Vltavě nebo Atlet roku, které vysílala Česká televize. Barrandovská abeceda ale není zcela nový formát, podobně jako Barrandovský videostop vychází z někdejšího pořadu Československé televize Abeceda, v němž v polovině osmdesátých let vystupovaly osobnosti, jejichž jméno začínalo na stejné písmeno.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).