Hlavní navigace

Bartošová jako legenda televizní zábavy? V dubnu na Barrandově

8. 3. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
8. 3. 2012

UVNITŘ PRESSKIT Ve vysílání digitální plnoformátové televize TV Barrandov se od dubna objeví další programová novinka. Stanice představí formát Legendy televizní zábavy. Vzhledem k tomu, že pořad nabídne 2. dubna jako první zpěvačku Ivetu Bartošovou, která je doslova lahůdkou pro české bulvární deníky, je pravděpodobné, že se u diváků setká při svém startu s úspěchem. 16. března pak uvidí zájemci díl Ostravské slavice, 23. dubna Petra Muka a o týden později frontmana Olympicu Petra Jandu.

DOKUMENT: Programové novinky TV Barrandov – duben 2012 (PDF, 1,2 MB)

UXD

Barrandov popisuje v anotaci chystaný pořad s Ivetou Bartošovou následovně: Neobyčejný příběh obyčejné dívky z Beskyd doprovázejí hity, které si zpívají dvě generace. Příběh zlaté slavice z Čeladné u Rožnova se během její pětadvacetileté kariéry odvíjel jako napínavá sága s atmosférou tragična. Osa příběhu osamělé Ivety přitom nestojí na fikci, ale na dramatických skutečnostech… Barrandov věnuje v dubnu pořad také herci Josefu Dvořákovi, který oslaví 25. dubna 70. narozeniny. O čtyři dny dříve stanice odvysílá Tajemství Josefa Dvořáka, v němž se kromě něj objeví například Karel Gott, Iva Janžurová nebo Ivan Mládek.

Další programové novinky Barrandova na duben vám přinášíme formou presskitu v příloze.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.