Hlavní navigace

Během prázdnin bude HBO v O2TV zdarma pro všechny

30. 6. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
30. 6. 2009

Telefónica O2 umožní svým zákazníkům sledovat v IPTV službě O2TV kanál HBO během letních prázdnin zdarma. Tato možnost bude ale jen v některých vybraných dnech, a to konkrétně každé úterý a středu. Nabídka bude platná od 30. června do 26. srpna. Ve stejném období si pak také mohou zákazníci na celý den vypůjčit vybrané tituly ve Videotéce za výhodnou cenu 39 Kč za jeden.

Content tip EARLY

Letní měsíce jsou symbolem odpočinku a k němu patří také dobrý film. Proto jsme pro všechny zákazníky připravili jedinečnou možnost vybírat si z těch nejlepších filmových novinek, a to jak na populárním programu HBO, tak prostřednictvím domácí virtuální půjčovny Videotéka, uvedl důvod tohoto kroku ředitel pro marketing v segmentu domácností Petr Matějovský. Při pořízení do 16. srpna získají lidé po dobu jednoho roku O2TV ke svému O2 Internetu za 300 Kč měsíčně.

Všichni zákazníci, kteří si do 16. srpna objednají O2TV a uzavřou smlouvu na 24 měsíců, mohou sledovat programy se slevou 100 Kč měsíčně po dobu jednoho roku. Za měsíc provozování služby tak zaplatí 550 Kč vč. DPH, respektive 300 Kč vč. DPH při pořízení ke službě O2 Internet. Součástí O2TV je také přístup do archivu televizních pořadů a Videotéky. HD set-top-box získají zákazníci do pronájmu za 130 Kč vč. DPH měsíčně nebo si jej mohou přímo koupit, a to za jednorázovou částku 2 900 Kč vč. DPH.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).