Hlavní navigace

BET HD nebude kanálem, přinese pouze ceny BET Awards ve Full HD kvalitě

3. 7. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Autor: 115393
3. 7. 2009

BET HD, pozice, která se objevila na satelitu Astra 28.2, není připravena pro hudební kanál BET, jak informovaly některé servery o digitálním vysílání, ale pouze pro přímý přenos z ceremoniálu předávání cen BET Awards 2009. Vyplývá to z tiskové zprávy, kterou zveřejnil server Digitalspy.co.uk. V ní se uvádí, že program byl přidán do nabídky 2. července a jeho vysílání skončí se závěrem této významné hudební události.

KL24

K TÉMATU: Hudební stanice BET HD testuje na Astře 28.2

Vysílání letošních cen BET výhradně pro platformu Freesat v HD je skutečným převratem a doufáme, že diváci si vychutnají sledování některé ze světových celebrit jako je Beyonce a Jay-Z ve skvělé kvalitě obrazu a zvuku, uvedla za tento balík kanálů Emma Scottová. Vážeme se divákům k tomu, že budeme nadále rozvíjet programování v HD, které bude zcela zdarma, a doufáme, že BET Awards budou jen první z mnoha exkluzivit, které jim přineseme, dodala Scottová. Ani tento fakt ale nemění nic na tom, že i český divák si bude moci užít tyto ceny v obrazové kvalitě 1080i se zvukem 256 kbps.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).