Hlavní navigace

Bezplatná videotéka Novy se bude jmenovat Nova Plus

3. 2. 2014
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

Generální ředitel televize Nova Christoph Mainusch v rozhovoru pro deník MF DNES uvedl, že skupina chce dále sázet na své stabilní silné pořady v kombinaci s novými formáty.

Videotéka mediální skupina Nova, která nabídne bezplatně možnost pustit si poslední díly jejich vlastních pořadů, ponese označení Nova Plus. V rozhovoru pro dnešní vydání deníku MF DNES to řekl generální ředitel televizní jedničky Christoph Mainusch. U příležitosti 20. narozenin se chystáme spustit novou doplňkovou službu Nova Plus, která umožní divákům sledovat na internetu poslední díly našich vlastních pořadů zdarma sedm dní po jejich premiéře v televizi, konstatoval Mainusch. O této vznikající novince informoval už ve druhé polovině ledna ve svém prémiovém textu server DigiZone.cz.

K TÉMATU: Voyo se zbaví části zpoplatněného obsahu, Nova ho zpřístupní zdarma. Ale jinde

Mainusch zároveň uvedl, že Nova nechystá žádné radikální změny ve svém programování, a to ani po oslavách svého významného výročí, které se promítne do celého tohoto měsíce. Mediální skupina mimochodem tuto událost oslaví se svými partnery zítra velkou party v Národním muzeu. Naším cílem bude zachovat silné a stabilní programové schéma. Budeme proto nadále investovat do kvalitní programové nabídky, která je založena na prověřených seriálech a pořadech a na nových formátech, konstatoval mimo jiné Mainusch. Konkrétně zmínil seriály Ordinace v růžové zahradě a Ulici.

ICTZ23

ROZHOVOR: Alex Ruzek: Na Nově už plánujeme pořady pro rok 2018. Program nelze dělat ze dne na den

Nova si chce do budoucna udržet silné programové schéma a být také na blízku svým klientům, kteří by nadále měli těžit z toho, že mají za partnera nejsledovanější televizi v zemi. I za tím účelem se opět mediální skupina reklamním agenturám a inzerentům více otevřela. Jsem rád, že mohu říct, že novou obchodní politiku přijali velmi dobře, uvedl šéf televize Nova, který loni na tomto postu vystřídal Jana Andruška. Klíčovým akcionářem je skrze CME, vlastníka Novy, společnost Time Warner. S jeho protěžováním ale Mainusch nepočítá. Jejich nabídky vyhodnocujeme stejně jako nabídky jakýchkoliv jiných studií, sdělil deníku.

Pracovní verze homepage nové videoslužby, která doplní placené Voyo.cz. Původně byl její název zamýšlen jako Novatéka, nyní nese označení Nova Plus.
Autor: Foto: neoficiální zdroj TV Nova

Pracovní verze homepage nové videoslužby, která doplní placené Voyo.cz. Původně byl její název zamýšlen jako Novatéka, nyní nese označení Nova Plus.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.