Hlavní navigace

Bezplatný archiv Nova Plus začal nabízet pořady slovenské televize Markíza

Lukáš Polák

Čeští diváci, kteří nemají přístup ke slovenským programům, si tak budou moci porovnat například původní „Svokru“ a barrandovský formát Tchyně, který z něho vychází.

Doba čtení: 1 minuta

V bezplatném videoarchivu Nova Plus, který nabízí k dispozici po dobu několika dní pořady televize Nova a také některé vlastní formáty, jsou nově k vidění i pořady slovenské televize Markíza. Tu s Novou pojí stejný vlastník v podobě nadnárodní společnosti CME. Na Nova Plus se konkrétně objeví pořady Svokra (Tchyně), Kredenc a Vo štvorici po Slovensku vlakom. Důvod, proč je Nova do archivu umístila, je jednoduchý. Na Slovensku slaví tyto pořady úspěch a mohly by tak oslovit i českého diváka. Vedle bezplatného archivu Nova Plus provozuje nejsledovanější česká televize i placenou službu Voyo, v níž mimo jiné nabízí kromě bohaté knihovny filmů a seriálů i streaming svých stanic včetně Novy Sport 2.

Z ARCHIVU: Nova spustila dnes svůj bezplatný videoarchiv Nova Plus

Tchyně pomáhá zlepšovat vztahy v rodině. Model slovenské reality show už diváci znají z obrazovky konkurenční TV Barrandov. Gizka Oňová je zázračná tchyně pomáhající rodinám, které se ocitly v těžkostech. Na nové díly pořadu plného tipů, jak vést domácnost, se na Nova Plus můžete těšit každé pondělí, láká Nova. Další novinkou je Kredenc – skečová show bude vždy v pátek přinášet satirické zprávy a parodie na aktuální společenská a politická témata. Vo štvorici po Slovensku vlakom mapuje cestování čtveřice mužů vlakem. Pořad čerpá především z toho, že scénáristé nedali aktérům mapu ani žádné informace o tom, jaké nástrahy je čekají. Nový díl se objeví na Nova Plus vždy ve středu. 

Našli jste v článku chybu?