Hlavní navigace

Blesk: Moderátory zpráv na Primě by mohli být Zuna, Čejková a Valenta

6. 1. 2008
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
6. 1. 2008

O tom, že moderátorem 1. zpráv na televizi Prima by se mohl stát šéfredaktor zpravodajství Pavel Zuna, se hovoří již delší dobu. Deník Blesk ale včera přinesl informaci, že k bývalému „novákovi“ by mohli přibýt ještě Mirka Čejková, a dokonce skokan na lyžích Aleš Valenta. Jednání s Čejkovou, kterou diváci znají také z obrazovky televize Nova, probíhají již delší dobu a podle deníku závisí vše na jejich finančních požadavcích.

Samotný Zuna se však nechtěl k nabídce vyjadřovat. Moderuji v televizi jiný pořad, který je ve vysílacím schématu i nadále, řekl Blesku. Prima nedávno přišla o zprávaře Petra Tichého, za kterého teď hledá náhradu. Bulvární deník dokonce tvrdí, že na jeho místo by mohl nastoupit olympijský vítěz Aleš Valenta. Skokan dokonce Blesku potvrdil, že jednání s ním probíhají. Ano, nabídku jsem dostal. Jednání ale ještě neskončila, uvedl Valenta.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).