Hlavní navigace

Blíží se start televize Mňau? Stanice zařadila domácí video

27. 1. 2016
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Jak konkrétně bude programové schéma stanice vypadat, je zatím zahaleno tajemstvím. Televize pouze avizovala, že bude zařazovat do vysílání videa pořízená diváky.

Zatím toho bylo o televizi Mňau více napsáno než odvysíláno. Avizované termíny zahájení vysílání se neustále posouvaly „do 15. října, do 15 ledna, nebo nejpozději do 25 ledna. Zdá se však, že se konečně hýbou ledy. Od dnešního rána, dva dny po posledním garantovaném termínu, se ke krátké promo smyčce „Již brzy !“ a pochodujícím koťatům Zabijákovi, Leošovi a Rexovi přidala zábavná videa navazující jedno na druhé a posbírané z celého světa převážně o kočkách, psech, opicích, ptácích a tak dále.

K TÉMATU: Nova Cinema po dvou letech odchází z multiplexu 4, testovat tu začala Mňau TV.

Za 50 minut, které jsem sledování tohoto programu věnoval, se zatím ani jeden klip neopakoval. Určitě se tedy pobavíte, i když některé divácké klipy jste možná mohli vidět již na YouTube. Jak konkrétně bude programové schéma stanice vypadat, je zatím zahaleno tajemstvím. Televize pouze avizovala, že bude zařazovat do vysílání videa pořízená diváky. Mňau TV je součástí multiplexu 4 společnosti Digital Broadcasting, za níž stojí ostravský podnikatel Radim Pařízek. Provozovatelem stanice je firma CE Media.

Autor článku

Externí spolupracovník DigiZone se specializací na satelitní a terestrické vysílání, dálkový příjem televize i VKV rozhlasu a přítel elektroniky.