Hlavní navigace

Blog Vosa na jazyku se po více než devíti letech probral k životu

14. 1. 2013
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Humoristický blog Vosa na jazyku, který v roce 2003 během své krátké čtyřměsíční existence vyvolal velkou pozornost, se v průběhu uplynulého víkendu po deseti letech probral k životu.  „Pořád to bude web pro všechny, kdo mají nesprávné názory a nechtějí s tím nic dělat. Naším revírem jsou nefér generalizace, podpásové urážky, černobílé vidění světa a celkový zmar,“ definuje svou novou podobu blog.

Humoristický blog Vosa na jazyku, který v roce 2003 během své krátké čtyřměsíční existence vyvolal velkou pozornost, se v průběhu uplynulého víkendu po deseti letech probral k životu. 

Pořád to bude web pro všechny, kdo mají nesprávné názory a nechtějí s tím nic dělat. Naším revírem jsou nefér generalizace, podpásové urážky, černobílé vidění světa a celkový zmar,“ definuje svou novou podobu blog.

Prvním příspěvkem po necelé dekádě mlčení je infografika k proběhlému prvnímu kolu prezidentských voleb.

Znamená to, že se na blogu objeví i další texty? „Texty budou. I chleba bude i maso bude. Všechno bude,“ píše v diskusi tvůrce blogu Martin Jaroš, který původně blog psal anonymně. Na obnoveném blogu najdete i příspěvky z roku 2003.

Autor článku

Šéfredaktor Lupa.cz a externí spolupracovník Českého rozhlasu Plus. Dříve editor IHNED.cz, předtím Aktuálně.cz a Českého rozhlasu. Najdete mě na Twitteru nebo na LinkedIn