Hlavní navigace

Bojíte se českého MTV? Redaktorka Musicserveru ano

28. 8. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
28. 8. 2009

Redaktorka hudebního webu Musicserver.cz Katka Guziurová má strach z toho, aby ambiciózní projekt televize Nova, MTV Czech, nebyl utopen v záplavě trapných seriálů, mdlých moderátorů, nudných hostů a dokolečka se opakujících hitovek. Uvedla to ve své glose právě na těchto stránkách. Guziurová sice přiznává, že neví, jaké schéma se chystá, ale za vše mluví fakt, že MTV v současné době nabízí celkem osmadvacet show, které s hudbou nemají nic společného.

Content tip EARLY

Jediná, která podle redaktorky hudebního serveru stojí za zmínku, je MTV Unpugged, která však má svou největší slávu již také za sebou. Hraje se to, co lidi baví, ale vás baví vidět třikrát denně stejný klip? Inovace klipů je takřka nulová. A to i na MTV, zejména na jeho zahraničních sourozencích, uvádí Guziurová. Moderátorka má také nahnáno z výběru moderátorů, kteří sice ještě nejsou v tuto chvíli jistí, ale minimálně jedna hvězda by se zde objevit měla.

Leoš Mareš. Jeho ostrovtip a břitkost nezná mezí, ale ve svých třiatřiceti letech se stane asi druhým nejstarším moderátorem MTV hned za německým veteránem Markusem Kavkou, který je ale opravdový hudební znalec, nikoli vtipálek a rádoby hudební recesista, srovnává přednosti hudebního kolegy z Německa s Leošem Marešem redaktorka a dodává, že by nebylo dobré, kdyby se na obrazovce objevily cukrové holčičky, které budou chodit v upnutých šatičkách a s rukou v bok nebo panáci, kteří odprezentují především svůj zevnějšek.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).