Hlavní navigace

Bonusový program Primy prý potěší diváky seriálu Ošklivka Katka

1. 5. 2008
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

1. 5. 2008

Nový digitální program Primy, jehož licenci tato televize získá v případě souhlasu s Technickým plánem přechodu na zemské digitální vysílání (TPP), by měl nejvíc potěšit příznivce seriálu Ošklivka Katka. V diskusi na serveru Aktuálně.cz to ve středu řekl generální ředitel Primy Marek Singer.

Nové tematické kanály plánujeme. Podíl „ostatních“ (kabelové a satelitní televize, jejichž sledovanost se neměří zvlášť, ale pouze souhrnně, pozn. red.) zcela určitě vzroste a Prima chce tohoto trendu využít, uvedl Singer. Nechte se překvapit, pokud se vám líbí Ošklivka Katka, tak se vám určitě bude líbit i nový kanál, dodal.

KL22_nominace

Na otázku jednoho ze čtenářů, zda bonusový program Primy neskončí jako „odpadní“ kanál Nova Cinema, Marek Singer odpověděl: Chystáme druhý kanál, odkladový nebude. Prima však podle svého ředitele hodlá využít zákonné možnosti a chce zprovoznit ještě druhý bonusový program, o jehož licenci požádala síť regionálních televizí ovládaná právě Primou.

Digitální vysílání přinese více televizních stanic a Prima se chystá využít všech tří licencí které jsou jí nabídnuty, řekl Singer. Třetí licencí je současné oprávnění pro zemské analogové vysílání Primy, které platí i pro digitální distribuci signálu. Singer také slíbil, že Prima do konce letošního roku zahájí vysílání v širokoúhlém formátu 16:9.

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.