Hlavní navigace

Brainient získává investici 1.8 milionu dolarů, aby učinil video reklamu účinnější

16. 1. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Společnost Brainient zabývající se vývojem technologií pro online video reklamu, dnes oznámila získání investice ve výši 1,8 miliónu dolarů od skupiny investorů. Investiční kolo vedla pražská venture kapitálová firma, Credo Ventures.

Dalšími investory do Brainient jsou např. Atlas Venture (investor do firem DataXu, AdSafe Media, OwnerIQ), Emma Wilson (generální ředitelka, Harvest Digital), Jason Goodman (generální ředitel, Albion Londýn) a Estag Capital (investor do RevenueMax, největšího reklamního výměnného systému v Německu).

Kapitál bude použit na posílení zákaznické podpory a rozšíření technického týmu, ve stávajících kancelářích společnosti v Londýně a Bukurešti, nově také v nové kanceláři v New Yorku. Technologie Brainientu pomáhá inzerentům zvýšit zapojení a výkon jejich video reklamy prostřednictvím dvou produktů: BrainRolls, interaktivní video platforma, která umožňuje inzerentům vkládat do jejich video reklamy širokou škálu multimediálních interaktivních prvků, a BrainAds, první platforma na světě se zaměřením na opakované zasáhnutí uživatele video reklamou (video retargeting).

Zdroj: tisková zpráva