Hlavní navigace

Březen, do Sítě vlezem

2. 3. 2004
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Málem bych zapomněl: Začal Březen - měsíc Internetu. K programu se jako vždy připojily knihovny, v nichž budou po celý měsíc probíhat zvláštní akce. V sobotu 13. 3. se v pražském Kongresovém centru za účasti zahraničních účastníků (i z W3C) koná konference INSPO 2004. V úterý 16. 3. proběhne na stejném místě konference o e-learningu, ve středu 17. 3. na univerzitě ve Zlíně bude konference o konkurenceschopnosti podniku na Internetu, v sobotu 20. 3. se můžete podívat na pátý ročník konference…

Málem bych zapomněl: Začal Březen - měsíc Internetu. K programu se jako vždy připojily knihovny, v nichž budou po celý měsíc probíhat zvláštní akce. V sobotu 13. 3. se v pražském Kongresovém centru za účasti zahraničních účastníků (i z W3C) koná konference INSPO 2004. V úterý 16. 3. proběhne na stejném místě konference o e-learningu, ve středu 17. 3. na univerzitě ve Zlíně bude konference o konkurences­chopnosti podniku na Internetu, v sobotu 20. 3. se můžete podívat na pátý ročník konference Junior Internet, 25. 3. se na výstavě Schola Nova potkáte s Jiřím Peterkou na akci Elektronické vzdělávání – od budoucnosti k školní současnosti, od 29. do 30. 3. v Hradci Královém budou rokovat úředníci na ISSS a 2. 4. můžete přespat v knihovnách při Noci s Andersenem.

Autor článku

Autor se zabývá výkonovým marketingem na internetu. Pracoval pro Advertures, Dobrý web a Outrider. Martin byl dříve redaktorem Lupy a dalších periodik o IT.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).