Hlavní navigace

Britská ITV potvrdila, že natočí IV. řadu seriálu Panství Dowton

Lukáš Polák

ITV slibuje ve čtvrté sérii řadu dramatických situací, oblíbené i nové postavy a opět krásnou skotskou krajinu, která dokreslí atmosféru historického seriálu, který je oblíben po celém světě.

Doba čtení: 1 minuta

Britský historický dramatický seriál Panství Downton, z něhož měli naši diváci vidět možnost vidět díky České televizi prozatím dvě řady, se dočká minimálně čtvrté série. Ta by měla mít osm dílů. V uplynulých dnech to potvrdila tamní komerční televize ITV, která ho produkuje. Médium prozradilo, že počítá s návratem oblíbených tváří, ale diváci se mohou čekat i na postavy zcela nové. Panství Downton přinese opět to, co od něho diváci očekávají – drama, radostné chvíle, lásku, nenávist i žárlivost.

ČTĚTE TAKÉ: Dobrá zpráva pro diváky v Česku: Část britských stanic lze stále ze satelitu přijímat

Šéfka sekce Drama at ITV Laura Mackie uvedla: Jsme nadšení, když můžeme opět přivítat dramatický pořad, který se stal velmi očekávaným a zároveň neodmyslitelně patří každý podzim k našim životům. Panství Downton dosáhlo mimořádného úspěchu po celém světě. Tvůrce, autor scénáře a výkonný producent Julian Fellowes a jeho produkční tým prý nespí na vavřínech a v souvislosti se čtvrtou řadou přijde s řadou nových plánů a nápadů. Kromě dramatického děje budou moci diváci opět obdivovat také krásy skotské krajiny.

Našli jste v článku chybu?