Hlavní navigace

Brněnský Ulovdomov.cz ulovil dalšího investora

Jan Beránek

Parta z Chlapské zásilky posiluje investorský a mentorský tým u svého nového realitního projektu.

Pro Chlapskou zásilku najali šéfa a loni se začali věnovat novému projektu, který měl ambice konkurovat velkým realitním serverům. Po zpožděném startu se ale rozjel až letos. Od února server Ulov domov našel bydlení jedenácti tisícům uživatelů. 

Realitní služba začíná nabírat i první platící zákazníky. „Před pár týdny jsme spustili placenou variantu inzerce. Lidé k nám vkládají desítky inzerátů za den. Jde to ruku v ruce s rostoucí návštěvností. Hlavní tržby za inzerci plánujeme po spuštění prověřování důvěryhodnosti nájemníků, kdy si budou moci pronajímatele připlatit za uvedené prověření,“ tvrdí spoluzakladatel služby Tomáš Brychta, s tím, že návštěvnost serveru se po čtyřech měsících pohybuje kolem deseti tisíc unikátních návštěvníků denně. 

Kromě toho ale Ulovdomov.cz posiluje své investorské zázemí. K významným jménům brněnské podnikatelské scény – Jiřímu Hlavenkovi a Oliveru Dlouhém ze Skypickeru, totiž přibyl ještě desetiprocentním podílem Ladislav Chodák. „Oliver s Jurou Hlavenkou nám aktivně pomáhají vyvíjet produkt a teď na projektu včetně stážistů pracuje přibližně desítka lidí,“ vysvětluje Brychta. 

Content 2017 - tip Footshop

Chodák by měl přinést kromě peněz i své know how. Stejně jako Hlavenka drží podíl v operátorovi Fayn, zakládal počítačovou firmu Unis a momentálně se pohybuje kolem brněnské fakulty informatiky. 

Do začínající firmy Chodák nasypal milion korun. „Získali významného strategického partnera, nejen z finančního hlediska, ale i z pohledu jeho zkušeností a kontaktů,“ dodává Brychta. 

Našli jste v článku chybu?
19. 6. 2015 12:49
petr.p (neregistrovaný)

Můžete dát odkaz na ten e-book? Asi se mi ho nedaří na stránkách najít.

19. 6. 2015 10:51
UlovDomov.cz (neregistrovaný)

Díky za tip s kalkulačkou. Popřemýšlíme nad ní.

Co se týká osvěty, tak se mohou lidé dočíst mnoho zajímavostí na našem nájemním rádci (radce.ulovdo­mov.cz) nebo si třeba stáhnout náš e-book, průvodce nájemníka, kde popisujeme krok po kroku na co si dát pozor.