Hlavní navigace

Brzáková pomůže po odchodu z Blesku Primě s řízením společenské redakce

1. 6. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Nově vytvořená společenská redakce zaštítí obsah dvou televizních pořadů, týdenního Top Star magazínu a denních VIP zpráv a také online magazínu Prima Style.

Zuzana Brzáková, která se začátkem letošního roku na krátký čas stala posilou internetové televize Blesk TV, povede po návratu do Primy její nově vzniklou společenskou sekci. Kariéra Brzákové je spjata s televizí Prima, tam od roku 2008 pracovala jako redaktorka, poté stála u vzniku VIP zpráv a nakonec se přesunula na pozici editorky hlavních večerních zpráv. Brzáková působila v Blesku od února letošního roku. Nebylo to přitom poprvé, co sem tvář z komerční dvojky nastoupila. V minulosti se tu objevil David Vaníček, její někdejší tiskový mluvčí a před několika lety také jeden z reportérů TV Nova.

ebf - tip do článku - debata

Z ARCHIVU: Blesk TV chystá nové projekty, pomůže jí Zuzana Brzáková z televize Prima

Nově vytvořená společenská redakce zaštítí obsah dvou televizních pořadů, týdenního Top Star magazínu a denních VIP zpráv a také online magazínu Prima Style. Součástí změn je také převedení výroby Top Star magazínu pod Primu tak, abychom těsněji propojili redakce a mohli lépe řídit témata pro naše společenské relace, konstatovala šéfredaktorka společenské redakce Zuzana Brzáková a doplnila: Nová obsahová koncepce se začne projevovat v následujících týdnech, nicméně plně ji začneme využívat až od podzimní sezóny.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).