Hlavní navigace

Bubílková, Jílková, Kočičková a Xaver Veselý s talk show na ČT 1

28. 12. 2007
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
28. 12. 2007

První program České televize od Nového roku zásadně posílí formáty diskusních pořadů. Z Mladé fronty Dnes se do ČT vrací „kotelnice“ Michaela Jílková. Ve čtvrtek 17. ledna se poprvé objeví v roli moderátorky nového diskusního pořadu Máte slovo, který ČT 1 nabídne každý čtvrtek od 21:45. Televize ho poutá jako „tři úhly pohledu na jedno téma s Michaelou Jílkovou, pořad neřeší problémy politiků, ale témata, která zajímají občany“.

Content tip EARLY

Naopak výlučně politice se bude věnovat nový pořad Zuzany Bubílkové Co týden vzal, kterým ČT paroduje svou někdejší diskusi Co týden dal, na které se Bubílková podílela s dnešním šéfredaktorem sportovní redakce ČT Otakarem Černým. Poprvé se na ČT 1 objeví v úterý 8. ledna v hlavním vysílacím čase od 20:00. Bubílková se tak po více než roce vrací na televizní obrazovku (naposledy připravovala Politické harašení pro Novu).

Českého rozhlasu 1 – Radiožurnálu se na ČT 1 stěhuje šansoniérka Ester Kočičková. Od úterý 15. ledna bude každý úterní večer od 22:40 vést se svými „hostkami“ pavlačové řeči v pořadu Pavlač Ester Kočičkové. Brněnské studio České televize připravilo pravidelný diskusní pořad Café X s moderátorem rádia Frekvence 1 Lubošem Xaverem Veselým. Na ČT 1 se objeví již ve středu 2. ledna od 22:40 a v týdenním rytmu jej televize nabídne vždy v živém přenosu. Hostem prvního dílu bude zpěvák Michael Kocáb.

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).