Hlavní navigace

„Bubu hledá chlapa“ novou zábavnou listopadovou show Barrandova

10. 8. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
10. 8. 2010

Ochranná známka Bubu hledá chlapa, kterou si nedávno registrovala u Úřadu průmyslového vlastnictví digitální plnoformátová televize Barrandov, bude skutečně patřit pořadu, jenž odmoderuje Zuzana Bubílková. Jak dnes informoval místopředseda představenstva a ředitel marketingu stanice Janis Sidovský, půjde o novou zábavnou show. Ta se na obrazovce objeví v listopadu.

K TÉMATU: Barrandov chystá na září nový lifestylový magazín Epocha

Podle dramaturga Petra Svárovského by mělo jít o pokračovatele satirického pohledu na politické dění, ale i na svět okolo nás a lidi, kteří jsou jeho součástí. Režisérem projektu bude Vojtěch Nouzák. Ten stojí za Talk show Jana Saudka, která byla jedním z nejúspěšnějších formátu Barrandova. Zuzana Bubílková v pořadu bude nejen porotkyní, ale i osobou, která předá letité zkušenosti z oblasti televizní satiry novým osobnostem, prozradil k chystanému pořadu Sidovský.

BRAND

FOTOGALERIE: Petr Čtvrtníček hraje v seriálu Profesionálové na Barrandově

Do pořadu se může přihlásit se muž ve věku od 18 let, který umí komentovat dění kolem sebe, nejen politiku, ale i běžný život. Při této příležitosti také stanice spustila webové stránky na adrese: www.bubuhledachla­pa.cz, kde se také objevilo první propagační video. Uzávěrka přihlášek je 9. září a účastník konkurzu by měl splnit jeho téma, kterým je vtipnost a schopnost vyprávět o čemkoliv dle vlastního výběru po dobu jedné minuty.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).