Hlavní navigace

Bude další kanál majitele CS Filmu zaměřený na horory? Registruje si Horor film

28. 12. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Československá filmová společnost Leoše Pohla si už dříve požádala o zapsání ochranné známky Kino svět. Vedle CS Filmu a CS mini připravuje další televizní stanici.

Český televizní trh by se mohl rozrůst o speciální kanál zaměřený na horory. Provozovatel placeného kabelového a satelitního programu CS Film, Československá filmová společnost, požádala patentový úřad o registraci ochranné známky a loga Horor film. Firma provozuje kromě CS Filmu také dětský kanál CS mini, který vysílá v dopoledních hodinách na programové pozici CS Filmu. Přípravu nového televizního kanálu od majitele CS Filmu už dříve serveru DigiZone.cz potvrdil Leoš Ryška, ředitel křesťanské televize Noe, od níž má nová televize nakupovat vybrané dokumenty.

ICTZ23

K TÉMATU: Majitel CS Filmu si registruje ochranné známky a logo s názvem Kino Svět

Československá filmová společnost si už dříve nechala registrovat název a logo Kino svět, které evokovaly zájem provozovatele mít vedle čistě česko-slovenského filmového kanálu podobnou stanici zaměřenou na zahraniční snímky. Vyjádření majitele firmy Leoše Pohla, který je zároveň provozovatelem pražské Regionální sítě 4, multiplexu vysílajícího na kanálu 46 z vysílačů Strahov, Ládví a Zelený Pruh, se serveru DigiZone.cz nepodařilo získat.

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.