Hlavní navigace

Budete muset přeladit přijímače, upozorňuje své diváky televize Public

5. 3. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
5. 3. 2011

UVNITŘ VIDEO Lifestylová televize Public začala včera upozorňovat diváky na nutnost přeladění jejich přijímačů. Tento krok souvisí pochopitelně se vstupem nového programu Prima Love do multiplexu 3. Text informační lišty, která rotuje v horní části obrazovky, však byl zvolen dost nešťastně. Divák se vůbec nedozví, že se změna týká DVB-T, ale působí tak, jako kdyby šlo o všechny druhy příjmu.

K TÉMATU: Multiplex 3 před startem Primy love částečně změní technické parametry

Dne 6.3.2011 mezi 02:00 a 03:00 dojde ke změnám technických parametrů vysílání TV Public. V případě, že by došlo ke ztrátě programu, resetujte nebo přelaďte prosím své set-top-boxy nebo TV přijímače. Omlouváme se za případné komplikace a děkujeme za pochopení, informuje diváky v crawlu lifestylová stanice, která je v tuto chvíli jediným televizním kanálem, jenž je šířen v rámci digitální terestrické sítě 3. Z rozhlasových programů je tu možné najít Rádio Proglas.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).