Hlavní navigace

Bundesliga vstupuje do 51. sezóny, od 9. srpna ji nabídne opět Eurosport 2

7. 8. 2013
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ TABULKA Hrací týden bude začínat vždy v pátek pravidelným magazínem a „předkrmem“ z druhé Bundesligy. Celkem bude stanice vysílat sedm živých přenosů týdně.

Ani letos nepřijdou předplatitelé panevropského tematického kanálu Eurosport 2 o přenosy s nejvyšší německé fotbalové soutěže Bundesligy. Její 51. ročník začne na tomto programu už v pátek 9. srpna. Jako ochutnávku pro vstup do nové sezóny vysílal Eurosport 2 německý superpohár, který byl jakousi reprízou finále Ligy mistrů UEFA. Setkali se v něm totiž týmy Bayernu Mnichov a Borussie Dortmund. V Německu dokonce vzniklo se startem aktuální sezóny nové tematické rádio Sport1.fm. Za ním stojí provozovatel nekódovaného Sportu 1 a kryptovaného Sportu 1 US.

cif-tip-téma-foto

ČTĚTE TAKÉ: Vedle Eurosportu se v testu placeného DVB-T2 objeví i Film Europe Channel

Každý hrací týden začnou na Eurosportu 2 přenosy již v pátek pravidelným magazínem a předkrmem z druhé Bundesligy, po němž bude následovat přímý přenos předehrávky aktuálního kola. V sobotu bude na programu dvojice přímých přenosů doplněná zkráceným záznamem dalšího duelu. Také v neděli nabídne Eurosport 2 divákům dva přímé přenosy doplněné o kompletní sestřih kola a ještě v pondělí přijde na řadu dohrávka druhé Bundesligy. To je zpravidla sedm přímých přenosů, sestřihy a magazín každý týden až do 10. května příštího roku (s výjimkou zimní přestávky a reprezentačních termínů).


Zdroj: Eurosport

Rozpis vysílání fotbalové Bundesligy na Eurosportu 2.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.